Adarlan
 0
Adarlan
Offline 
0.3%
 Adarlanmc.com  Adarlanmc.com
Kategorie:
1.18 - 1.20.1
PVP
RPG
SkyBlock
Sociální sítě

discord:https://discord.gg/FXztzqEqyuweb:https://adarlan-play.com/Tiktok:https://www.tiktok.com/@adarlanmc

ADARLAN SKYBLOCK DIMENSIONAL

Hledáš server, který je v něčem unikátní? Co ti tenhle server může nabídnout?

Excelentní skyblock, který tě nebude nudit. Vytvoř si vlastní ostrov, sám či s přáteli,vylepšujte a budujte své impérium.Svůj ostrov si můžeš postupně vylepšovat a dostávat se do TOP příček!

Ale na takové servery jste už zvyklí, že? Tak v čem je to jiné?

Adarlan má jak skyblock, tak i RPG stránku. Můžete u nás nalézt úkoly, jednoduché i těžkédungeony, speciální předměty, World Bosse, Challenge mod a společné Raidy.Taktéž tě server provede kouzlama. Dostaneš vlatní hůlku, panel schopností,vlastní kouzlící knížku a nebo unikátní knihu kouzel.Že ti to nestačí? Tak sleduj!

➝ Propracovaný skyblock systém [Různé upgrade systémy]➝ Ostrovní úkoly➝ Strom Schopností➝ Battle pass➝ Hráčské obchody na vlastním ostrově➝ Serverový obchod na podporu ekonomiky a skyblocku➝ Villager systém bude zakázan. Enchanty budeme moct získat z dungeonů, úkolů či beden.➝ Speciální sety nástrojů, zbraní➝ Vlastní generátor (Cobble generátor, který je modifikovaný)➝ Hráčské warpy na ostrovy➝ Hazard➝ Integrace obchodů s dungeonama➝ Magie. Vlastní hůlky, schopnosti, vylepšování, rankup (Student, Učedník, Mág)➝ Světy rozdělené do dimenzí. Skyblock - Příběhové Dungeony - Farmící mapy➝ Úkoly - Denní / Týdenní / 3 denní➝ Kalendář akcí➝ Bossové (Challenge a World Boss)➝ Aréna hráčů➝ Vouchery (Efekty, peníze, Gemy, Bosst)➝ Propracovaný systém upgrade. (Začínáš se zbraní Tier I a sbíráš různé artefakty, úlomky a plány,které poslouží na upgrade Teir II, Tier III ...➝ Systém Menu➝ Tržnice, které si mohou pronajmout hráči pro své prodeje➝ Exp gemy (Můžeš si uchovávat, vytvářet a spojovat expící gemy)➝ Power gems (Vzduch, Síla, Léčení, Oheň, železo, Blesky, Písek)➝ Nový Damage indikátor➝ Ve Farmících mapách budou zvýšené zkušenosti na dovedosti a mob coiny➝ Serverový Tutorial➝ Virtuální shulker➝ Eventy