dellicious-community
 0
Dellicious community
0 / 1 
100%
 play.delicious.teslahost.cz  play.delicious.te...
Kategorie:
1.8.8 - 1.19.2
Economy
Minihry
Survival
PVP
Sociální sítě

Hráči se mohou zapojit do široké škály miniher a dalších aktivit na serveru Dellicious Community Minecraft. Hráči všech úrovní dovedností se mohou shromáždit v Dellicious Community, která klade velký důraz na vytvoření vřelé a přívětivé komunity.

Výběr miniher na Dellicious Community, který zahrnuje survival a KitPVP, je jedním z jeho hlavních taháků. Hráči si mohou vybrat z různých sad zbraní a dovedností v rychle se rozvíjející akční hře známé jako KitPVP. Aby hráči porazili své protivníky, mohou se zapojit do PVP v otevřených oblastech nebo v určených arénách.

Hráči musí sbírat zdroje, vyrábět předměty a budovat přístřeší, aby přežili v drsném a nelítostném světě v realističtějším a obtížnějším režimu přežití. Aby hráči přežili, musí se chránit před nebezpečími, jako jsou monstra a hlad.

Hráči se mohou kromě KitPVP a survivalu, které všechny nabízí Dellicious Community, účastnit řady dalších miniher a aktivit, jako je hledání pokladu, parkourové výzvy a kreativní soutěže v budování. Dellicious Community je fantastickým místem pro hráče Minecraftu, kde se mohou setkávat a bavit se díky své přátelské a aktivní komunitě.

Link na discord server: discord.gg/Dtfj6enVJZ