EpicCraft
 223
EpicCraft
0 / 100 
100%
 mc.epiccraft.cz  mc.epiccraft.cz
Kategorie:
1.19.2
Survival
Economy
Residence
PVP
Parkour
RPG
Sociální sítě

EpicCraft je server, který je určený pro spojování hlavně přátelských a slušných hráčů.Nejzajímavější je na serveru speciální generace světa určená pro Survival, zároveň na serveru naleznete např. PVPZónu a Parkour.

Vlastní generace světa
Generace světa je určena pro Survival, takže nenaleznete nic co by vám kazilo vaší zábavu.Naleznete v ní například nové struktury, biomy, enchanty a itemy. Svět je 10000x10000 blocků.Na tento svět se můžete podívat přes dynmapu.

PVP Zóna
Máme zde něco i pro 1.9+ PVP hráče!Na serveru naleznete PVP Zónu, kde nelze vytvořit residence a je stále povolené:PVP, Griefing a pasti. Svět je pouze 500x500, aby šlo lépe najít ostatní hráče a resetuje se na konci každého měsíce.

Velké maličkosti - maličkosti, které vylepšují server a dohromady tvoří EpicCraft.Veřejný Crafting - Ostatní v tvém okolí vidí co craftíš a mohou ti z craftingu cokoliv vzít!Skvělé pro ukázání začínajícímu hráči různé recepty, ale dávej si na hráče pozor ať ti něco neukradnou přímo z craftingu!Elytra - Elytra je Minecraft endgame item, ovšem na našem serveru nenajdete elytru v endcity!Elytra se craftí pomocí speciálního receptu!

Na server se lze připojit s Javou / Bedrockem / Pocket Edition
Java IP: mc.epiccraft.czBedrock PE IP a port: bedrock.epiccraft.cz 35156Discord: dsc.gg/epiccraft

Děkuji vám za přečtení a krásné prázdniny přeje celý náš tým!