HarmonyCraft
 8
HarmonyCraft | NOVINKA AcidIsland!
0 / 50 
100%
 mc.harmonycraft.eu:25570  mc.harmonycraft.e...
Kategorie:
1.13 - 1.20.4
Economy
Survival
Eventy
Otevřený nábor
SkyBlock
Questy
Sociální sítě

Vítej na HarmonyCraft, jediném Minecraft serveru kde najdeš AcidIsland! Připoj se nyní na mc.harmonycraft.eu:25570 a začni svou cestu v jedinečném herním režimu, který přináší nový rozměr přežívání.

AcidIsland je herní režim, který vás zavede na plovoucí ostrov obklopený kyselinovým oceánem. Vaším úkolem bude přežít v této náročné a nehostinné krajině, kde budete muset získat zdroje, budovat a chránit se před nebezpečím.

Na svém ostrově si budeš moct odemknout speciální generátory, které nejenom produkují kameny, ale také odemykají možnost generovat různé cenné rudy. To znamená, že tvá dovednost v těžbě a vývoji bude klíčovým prvkem tvého přežití.

S Minions, tvoji malí pomocníci, a jejich schopnostmi, které můžeš vylepšovat, získáš neocenitelnou podporu při průzkumu a budování na tvém ostrově. Ať už potřebuješ pomoc s těžbou nebo obranou, Minions jsou tady pro tebe!

Navíc, každý zabitý nepřítel ti přinese cenné MobCoins, které můžeš vyměnit za vzácné předměty a zlepšení. Bojuj, sbírej odměny a postav se výzvám AcidIsland s odhodláním a taktikou.

A mnoho dalších doplňků!

Připoj se k HarmonyCraft na mc.harmonycraft.eu:25570 a zažij svět Minecraftu ve zcela novém světle! Tvá dobrodružství teprve začínají.