Kingdom of the Rings
 1 181
Kingdom of the Rings
Offline 
0%
 kingdomoftherings2.mc.hostify.cz  kingdomoftherings...
Kategorie:
1.7
Módy
Questy
Eventy
Whitelist
Sociální sítě

O nás
Jsme komunita s dlouhodobou tradici, která se zaměřuje na vytváření velkolepých dobrodružství na motivy slavných příběhů od Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Kromě hlavního příběhů Pána prstenů, zde můžete nalézt odkazy i na dílo Hobit, ale také i úryvky z knih popisujících věk první či druhý.

Server
Skvostný server pro fanoušky této fantasy čeká nejen spousta zábavy, ale mnoho bitev z filmů i z knížek jako např. Bitva pěti armád, či bitva u Helmova žlebu. Pro zastánce radši pomalejšího hrání tu máme i spoustu RPG prvků, jako NPC úkoly, tajuplné hádanky, válečné výpravy, ale i příběhy přímo takové jako všechny známe.

Herní styl
Server nese název The Kingdom of the Rings a je situován do 3.věků za dob vlády Temného Pana Saurona a našich hrdinů jako je Legolas, Gimli či Aragorn. Celá mapa je rozdělena do nadvlády 5 frakcí, Elfů, Lidí, Skřetů, Trpaslíků a Zrádců (Temní lidé). Je jenom na vás, jakou říší zvolíte pro svoji vládu, kromě budování vašeho postavení ve společností, lze stavět a užívat všeho, co mod nabízí.

Tak jakou cestu zvolíš?

Zachráníš Středozemi před temnotou, nebo ji spálíš na popel?