onemine
 4
OneMine.EU
0 / 200 
98.67%
 mc.onemine.eu  mc.onemine.eu
Kategorie:
1.19 - 1.19.2
OneBlock
Sociální sítě

O nás
OneMine je Minecraft server, který se zaměřuje na hru OneBlock. OneBlock je herní mód, ve kterém hráč začíná na jednom bloku - který je typicky zdrojem surovin - a musí se snažit rozšiřovat své území a získávat další suroviny. Náš server, který je zaměřený na hru OneBlock jsem vytvořili před pár měsíci, ale za tu dobu jsme ho vypilovali k dokonalosti. Každý měsíc pro tebe děláme speciální úkoly které můžeš, ale nemusíš dělat.

Popis hlavního ostrova
Ostrov v oblacích je fantastické místo, plné tajemství a krásy. Leží vysoko v oblacích, mimo dosah běžného světa. Je obklopen nekonečným prostorem. Oblaka poskytují stálé závětří, což umožňuje rozkvět různých druhů rostlin a živočichů. Lidé, kteří žijí na ostrově v oblacích, jsou tajemní , a žijí v harmonii s přírodou. Je to místo, kam se mnoho lidí snaží dostat, ale podaří se to jen málokomu.

Co u nás najdeš?
⦁ Originální ekonomiku(Drop OneGemu a OneCoinu z Mobu).⦁ Možnost si zakoupit za hermí měnu spawnery.⦁ Mít speciální itemy.⦁ Mob arény.⦁ Propravovyný OneBlock.⦁ Kažý měsíc speciální item.

Jak se k nám připojit?
⦁ 1. Krok - Zapněte si Minecraft launcher.⦁ 2. Krok - Na server se můžete připojit s verzí 1.19.2⦁ 3. Krok - Zmáčkněte tlačítko Multiplayer, pak Add server a do políčka Server Adress zadejte adresu: MC.ONEMINE.EU⦁ 4. Krok - Užít si hru