RetroSurvival.cz
 6
RetroSurvival.cz
0 / 30 
100%
 mc.retrosurvival.cz  mc.retrosurvival....
Kategorie:
1.19.3
Survival
Economy
Creative
Eventy
Vanilla
Sociální sítě

Náš Minecraft Server, je zaměřen na nostalgický zážitek ze starších verzí Minecraftu a nabízí hráčům možnost hrát s tradičními texturami z minulých let.

Naším cílem je poskytnout hráčům zábavnou a uklidňující herní zkušenost, která jim připomene staré časy, kdy Minecraft byl ještě v začátcích.

Ekonomika našeho serveru je navržena tak, aby byla jednoduchá a přístupná pro všechny hráče. Hráči mohou vydělávat peníze prodejem surovin, výrobků a zboží, které mohou získat v průběhu hraní. Pomocí těchto prostředků mohou nakupovat a prodávat různé věci, jako jsou suroviny, nástroje nebo budovy.

Pravidelně pořádáme různé eventy, aby hráči měli možnost získat nové zkušenosti a odměny. Naše eventy zahrnují například závody, stavitelské soutěže, parkourové výzvy a další zábavné aktivity.

Chceme mít komunitu která má ráda nostalgii a starý minecraft. Taky hráči kteří se snaží vytvořit příjemné prostředí pro všechny hráče. Naším cílem je poskytnout hráčům bezpečný a přátelský server, kde mohou hrát s ostatními hráči a vychutnat si nezapomenutelné zážitky ze hry Minecraft.

Tak se připojte k nám a zažijte nostalgickou zábavu na našem Minecraft Serveru s tradičními texturami!

ODKAZY:

Náš Discord: https://discord.gg/YczByS4XzvNáš Web: https://retrosurvival.webnode.cz