Arcturus Network | Modded |
 181
Arcturus Network
2 / 50 
98.96%
 play.arcturus-official.eu  play.arcturus-off...
Kategorie:
1.7
Módy
Questy
Survival
Economy
Eventy
Sociální sítě

Arcturus Network

Od hráčů pro hráče

V případě problému neváhejte kontaktovat podporu!

Jsi unavený velkými projekty, které mají X stovek hráčů a chybí ti rodinná komunita, vstřícný AT? Pokud ano, tak Arcturus je místo pro tebe.Menší komunita hráčů, díky čemuž na každého jedince má AT čas a o každého se stará stejně dobře; zábava na dlouhé večery; pohoda a hlavně projekt bez lagů! Níže ti představíme servery, které (zatím) provozujeme.

Gregtech New Horizons

Hledáš výzvu v podobě modpacku? Jsi připraven čelit neskutečně těžkým, ale zabavným questům? Tak Gregtech New Horizons je stvořený pro tebe!Technika, magie, výpravy do vesmíru a mnoho dalšího. Vše je pečlivě zapracované do gregova vývojového stromu. Tento modpack je cílený pro skalní fanoušky GregTechu a velmi náročných modpacků. Začátečníci se však nemusí bát. Celou hrou vás provedou vše vysvětlující questy. Celý modpack je lokalizován v angličtině. Modpack však není náročný jenom na vaši mozkovou kapacitu, ale i výpočetní. Doporučujeme 6G RAM. Na většině serverů najdete rozsáhlé blacklisty a omezení. Na Arcturusu však věříme v naší komunitu. Normálně je uváděna průměrná doba pro dokončení modpacku. Bohužel to se nikomu ještě nepodařilo. Budeš to ty?

Pozor server běží na verzi modpacku 2.6.1! Tudíž nejnovější verze modpacku.

Modpack

Stone Technology Ultimate 1.18.2

Tento stoneblock je expert, quests a tech modpack pro verzi 1.18.2 přináší vzrušující dobrodružství s více než 240 mody, 8 dimenzemi, 770 vlastními recepty a 540 questy.Hlavní technické mody zahrnují Mekanism, Applied Energistics 2 a jeho dodatky, Create, Industrial Foregoing, Hostile Neural Networks, Thermal, Flux Networks a Bigger Reactors.Prozkoumávání světa bude ještě zábavnější díky modům jako Blue Skies, Beyond Earth, Undergarden a Twilight Forest.Připojte se k nám a užijte si ultimátní Minecraft zážitek s nekonečnými možnostmi a výzvami!

Server běží na verzi 1.3.1IP: 93.99.7.63:25645

Modpack

Také se nezapomeň připojit na náš DISCORD, kde ti rádi poradíme: https://discord.gg/JCCY9NR