CrafterDream
 5
CrafterDream
Offline 
39.88%
 mc.crafterdream.com  mc.crafterdream.c...
Kategorie:
1.20.1 - 1.20.5
Survival
Economy
Eventy
RPG
Otevřený nábor
Questy
Sociální sítě

Vítejte na našem Survival RPG serveru CrafterDream - Eastmile Edition!

Verze: 1.20.x

Ponořte se do světa dobrodružství a nekonečných možností našeho serveru, kde se setkáváme ve světě zvaném Eastmile. Tato země, známá svou krásou a magií, je nyní ohrožena temnými silami a jen vy, hrdina, můžete zachránit tuto ztracenou zemi.

Na CrafterDream - Eastmile Edition najdete:

  • Custom Items: Od starověkých relikvií po kouzelné artefakty, naše svět je plný unikátních předmětů, které vám pomohou v boji proti temnotě.
  • Custom Mobs: Bojujte s temnými bytostmi, které obývají zničené země Eastmile a čekají na vaše dobrodružství.
  • Dungeons: Prozkoumejte zapomenuté ruiny, tajemné labyrinty a nebezpečné podzemní jeskyně, kde skryté poklady čekají na odhalení.
  • Events: Účastněte se epických událostí a dobrodružství, která testují vaše dovednosti a odměňují vaši odvahu.
  • Budoucnost v síti CrafterDream: Brzy se připojíme k síti CrafterDream, kde budete mít přístup k široké škále miniher, událostí a dalších vzrušujících funkcí, které si naši hráči přejí.
  • Giveaways a Pracovní Příležitosti: Účastněte se našich soutěží a získejte šanci vyhrát úžasné ceny! Aktuálně hledáme nové členy týmu, takže pokud máte vášeň pro Minecraft a rádi byste se zapojili, neváhejte nás kontaktovat.

Přijďte a připojte se k naší komunitě dobrodruhů a tvůrců. Budoucnost Eastmile je v našich rukou, a my jsme připraveni zachránit tento krásný svět před temnotou.

S pozdravem,WallcroftUK

[email protected]