DarkCraft_background
 54
DarkCraft
0 / 200 
100%
 mc.darkcraft.cz  mc.darkcraft.cz
Kategorie:
1.16 - 1.20.5
Survival
Economy
Network
Eventy
Residence
OneBlock
Sociální sítě

O nás

Jsme československý Minecraft server, který se zaměřuje především na naši minihru Economy survival.Tento server existuje již přes 2 roky a máme spoustu zkušeností, které jsme zpracovali a uplatnili do jednoho serveru, aby hráč měl perfektní a unikátní, přímo nekonečný zážitek možností, které se u nás dají dělat.

| SURVIVAL ECONOMY

Na našem Survival serveru nalezneš převážně ekonomiku, takže když budeš mít dohraný kompletně Minecraft, tak se u nás opravdu nudit nebudeš. Na našem Survival serveru se především zaměřujeme na Levely, které získáváte především níčením bloků, pokládáním, zabíjením mobů a mnoho dalších možností. Taktéž u nás najdeš propracované bedny, ve kterých se nachází speciální texturepackované armory, které se fakt vyplatí vyzkoušet. Také při prvním připojení obdržíš kit, který se hodí pro začátky, abys nebyl hned na suchu bez věcí, jelikož výbava je u nás opravdu nutná, běžíme na nejtěžší verzi hry. Určitě znáš, když těžíš a dojde ti místo v inventáři, tak u nás se ti to nemůže stát, respektive může, ale máme na to řešení! Stačí napsat příkaz /batoh a otevře se ti menu, do kterého můžeš ukládat své věci. Máme u nás systém Residencí, Aukcí, Prací, Skillů, Shop a mnoho dalšího, takže se na našem Survivalu opravdu nudit nebudeš!A aby toho nebylo málo, na našem serveru můžeš vypěstovat speciální strom za pomocí kombinace bloků a ještě bych málem zapomněl... caves u nás jsou taky jiné, pokud odkopeš blok, který není zpevněný speciální opěrou, kterou můžeš vycraftit, se cave sesune.

| ONE BLOCK

Minihra tak, jak ji znáš. Na OneBlocku se zaměřujeme převážně na ekonomiku, tudíž si u nás můžeš vydělat rybařením, zaměstnáním, a mnoho dalšími způsoby.. na to si už ale musíte přijít sami :) Taktéž k našemu OneBlock serveru patří ResourcePack, díky kterému uvidíš speciální armor v bednách, který náš server nabízí. Nechybí ani PvP aréna, ve které si můžeš vybrat ze dvou zón, kde padají věci a kde ne, proto se fakt vyplatí napojit!

| EVENT SERVER

Taky u nás pořádáme pravidelné Eventy o VIP, o kterých informujeme u nás na Discordu.

| LOBBY

Myslím, že Lobby jsem měl zmínit ze začátku, jelikož na samotné se připojujete poprvé.Na Lobby nalezneš pravidelné střídání ročních období. Co to znamená? To znamená, že na našem Lobby nalezneš Vánoční sezóny, Halloweenské, Letní, Jarní a mnoho dalšího.

Tak na co ještě čekáš?Honem na server!Děkujeme za hlasy pro server, moc si vás vážíme. <3