DREAMLAND - BOXFIGHT l SURVIVAL l ONEBLOCK
 6 298
DREAMLAND l KVALITNÍ SURVIVAL SERVERY
24 / 500 
100%
 mc.dream-land.cz  mc.dream-land.cz
Kategorie:
1.19.4 - 1.20.4
Survival
Economy
Eventy
RPG
OneBlock
PVP
Sociální sítě

| VšeobecnéJsme československá síť, která se vrhla na vývoj MC serverů 7.03.2021, na serveru celou tuto dobu pracuje pouze 1 člověk, a to já, Maftyyn_, proto je určitě možné, že je na serveru spoustu nedostatků, avšak ač pracuji na serveru celý den, stále je co zlepšovat.

Naše síť se převážně zaměřuje na Survival, kde máme dva stejné servery (technicky není možné mít přes 300 hráčů na jednom, proto jsme se rozhodli takto), server se převážně proslavil TikTok videi, které server zvedly navrch, tedy server tvořila převážně dětská komunita, postupem času děti odešly a nyní je věkový průměr okolo 15 let. Samozřejmě se tu najdou i starší 20+.

Všechny věci na serveru jdou získat zdarma. (Kredity,Klíče,VIP) Na serveru je FLY zdarma a taktéž základní VIP zdarma. Prémiové klíče v BattlePassu který je zdarma a není možné zakoupit prémiový, avšak vždy se najdou hráči, co náš server nazvou P2W.

| NAŠE SERVERYSurvival Thalion Speciality: Ekonomika, Vlastní Enchanty, Vlastní generace Světa ,Super Boxy, Speciální předměty, TreeCapitator, Levelovací systém, Vozidla, Mystery Boxy

Survival Earth Server podle reálného světa (Mapu nalezneš zde: https://dream-land.cz/mapa ) Zahraj si RolePlay se svými kamarády!

Oneblock Začni na jednom blocku a postupně z toho vybuduj královský ostrov!

Speciality: Úkoly, Ekonomika, Poklady, Upgrady ostrovů, Šance na free VIP, Spoustu super odměn z truhel, Vozidla a mnoho dalšího..

| NON P2WVeškerý placený obsah se dá získat i pouhým hlasováním, kde máte na výběr ze všech placených klíčů,VIP,nástrojů.. Za každý hlas získáte 5 hlasovacích bodů, které si můžete proměnit za jakýkoliv prémiový obsah na /warp vyzva

Tak na co ještě čekáš?:P

| Kontakty a sociální sítě IP ADRESA : play.dream-land.cz

Stránka serveru: https://www.dream-land.cz

Discord: https://discord.gg/dreamlandcz/

Server je hostován na: https://www.fakaheda.eu/

Těšíme se na tebe!

Maximální a průměrný počet hráčů za den