Ethernix.cz
 39
Ethernix.cz
0 / 50 
97.77%
 play.ethernix.cz  play.ethernix.cz
Kategorie:
1.20.1 - 1.20.4
Survival
Economy
Residence
Eventy
Sociální sítě

» Kdo jsme a na co se zaměřujeme?

Jsme zbrusu nový Minecraftový projekt zaměřující se na survival, ale ovšem ne obyčejný survival, ale speciální a moderní survival se speciálními RPG prvky. Na našem serveru najdeš nespočet doplňků a zlepšováků, které posouvají hru na vyšší úroveň, díky nimž zažuješ pravý herní zážitek! Mimo to, tě hraní bude zaručeně mnohonásobně bavit!

Jestli nevěříš, nažhav svůj Minecraft a přijď to k nám zkusit!Srdečně děkujeme všem, kteří se na projektu podílejí, kteří u nás aktivně hrají, a v neposlední řadě všem, kteří nás podporují a věří v nás. Děkujeme vám všem, a těšíme se na nové zážitky a dobrodružství s vámi!

» Co u nás můžeš najít?

» ResourcePack 📥
› Na serveru máme vlastní ResourcePack, který hru ozvláštní a hra bude hned více záživnější, zábavnější a zajímavější, než kdy předtím.

» Upravený svět 🌏
› Na serveru máme upravenou generaci světa, která je zajímavější na prozkoumávání a svět má díky ní úplně jiný nádech zábavy a dobrodružství.

» Roční období 💐
› Další vymakanou vlastností našeho serveru je, že máme roční období, která se synchronizují s reálným světem. Tudíž budeš mít ještě lepší herní zážitek!

Přejeme ti hodně krásných zážitků a úspěchů na našem serveru a děkujeme, že jsi členem naší komunity! ❤