🔥Fenixcraft.cz🔥
 7 704
🔥Fenixcraft.cz🔥
13 / 100 
98.51%
 play.fenixcraft.cz  play.fenixcraft.c...
Kategorie:
1.12 - 1.20.4
Survival
Economy
Residence
Questy
PVP
Sociální sítě

FenixCraft.cz

Co u nás najdete?:

Survival: Propracovaný survival na verzi 1.20.X, (s podporou klientů 1.12-1.20.X), kde najdete klasické věci, jako teleporty, residence, joby, treecapitator, ale také řadu vylepšení, jako jsou speciální questy, propracovaná ekonomika, speciální itemy (Brnění, které vám dodává životy, větší obranu atd.).

Questy: Na serveru máme přes 40 příbehových questů, které tě postupne dostanou na nejvyšší možný rank, který lze získat. Každý 10. úkol je "závěrečný" a jeho dokončením získáte vždy vyšší hodnost, díky které můžete větší residence, více domovů + dostáváte během plnění bohaté odměny.

Dále je možné příjmat jednorázové zakázky a s jejich pomocí si vydělávat peníze.

Velká mapa: Po teleportu do přírody na tebe čeká obrovská mapa, která je již vygenerována = žádné zbytečné načítání mapy. Vždy mapu rozšiřujeme, aby hráči měli dostatek prostoru na svoje stavby. Pokud se Vám daná část světa nelíbí, zkoumejte dál, máme neomezenou velikost mapy!

Bossové: Naleznete u nás celkem 8 boss arén, přičemž si každou musíte odemknout. Odemykání arén je jednoduché, musíte vždy porazit předchozího bosse. Arény můžete chodit až ve 4 lidech, a odměnu (tudíž i možnost porazit další bosse) dostává ten, kdo přežije.

Hardcore: Máme u nás tu nejtěžší obtížnost, takže v noci radši nevylézat, pokud nemáš dobré vybavení! Chceme, aby nebylo zas tak jednoduché přežít, a hráč si musel dávat všude pozor.

PVP: Server podporuje PVP mezi hráči, momentálně pracujeme na PVP arénách, kde budete moci zápasit mezi sebou s vlastní zbrojí, ale také budete mít možnost pvpčka bez ztráty věcí, záleží na Vás, jakou arénu si zvolíte.

Server má propracovanou realistickou dynamickou ekonomiku s řadou možností, jak si vydělat peníze, obchodovat, investovat apod.

IP: play.fenixcraft.cz |1.12 - 1.20.X | Neváhej a připoj se!

Web: https://fenixcraft.czDiscord: https://discord.gg/tnGSP2khcT

Maximální a průměrný počet hráčů za den