Minecord
 586
Minecord
0 / 148 
99.26%
 mc.minecord.cz  mc.minecord.cz
Kategorie:
1.20.1 - 1.20.2
Survival
Economy
Eventy
Residence
SkyBlock
OneBlock
Sociální sítě

🌲 Minecord (dřívě ByCraft/ShotWar) byl založen v roce 2018, náš zkužený admin má bohaté zkušenosti se správou minecraft serverů od roku 2012, v té době jsme měli největší server v Česku a na Slovensku (CrazyGame).

🟢 Hráčske obchody. Každý si může zakládat vlastní chestshop obchod příkazem /setshop a ostatní tam můžou nakupovat teleportem /shop nickHráče, nemáme tak centrální obchod a ceny itemů určují hráči.

🟡 Batohy, ano je to tak, máme vlastní systém batohů které si můžete zvětšovat (až do velikosti double chestky) anebo jim měnit barvu. Máme taky speciální limitované batohy které se dají získat jako odměny anebo z dropů v RPG světech.

🟢 Ochrana pozemku. Každý hráč může mít až 3 residence a každou o velikosti až 100x100 bloků, pozemek tak máte skutečne zabezpečen a můžete do něj přidat i kamarády příkazem /res padd nickHráče.

🟡 Prvky RPG, monstra a bossy. Na naších serverech naleznete taky svět Spring Valley anebo Winterland, jsou to epické světy vygenerované custom generátorem kde se nacházi monstra a custom bossové, na které si musíte skutečne naostřit svůj meč a ukovat pořádný armor. Ve světe dropují naše custom itemy (jako tŕeba batohy), peníze a klíče od truhel.

🟢 Předvídatelnost. Víme, že hráče nebaví hrát dlouhu dobu v jednom světe, a proto máme systém 2 survival serverů a každý z nich se resetuje 1x za 2 roky o Vánocích, takže každé Vánoce mají hráči šanci začít znovu.

🧬 Máme po ruce ty nejlepší programátory, a proto u nás nehledejte Slimefun, místo něj však u nás naleznete naše vlastní itemy a mnoho věcí ze Slimefunu které si naprogramovali lépe, na serveru je tak větší pořádek a měne bugů.