MineHub.cz
 6 144
MineHub.cz
21 / 100 
100%
 mc.minehub.cz  mc.minehub.cz
Kategorie:
1.17.1 - 1.19.2
Survival
Economy
OneBlock
Eventy
Otevřený nábor
Sociální sítě

Server, který je ještě víc cool než lednička"… teď vážně, co u nás najdeš? Survival s ekonomikou, Survival se slimefunem a Oneblock se slimefunem… zdá se ti, že je toho málo? Věř mi, že tě toho u nás čeká MNOHEM VÍC!!!

Máme například vlastní minihry – TheBridge, TNT Run, Block Shuffle, Koulovačka, Ethernity nebo Slaparoo… Zajímá tě, co je to to Slaparoo, Block Shuffle, nebo Ethernity? Tak si je k nám přijď zahrát! Ale pozor, abys se na těchto minihrách nestal závislým :D

Na našem EventServeru se několikrát denně pořádají speciální eventy, kterých máme přes 40! Věděl jsi, že prasata umí skákat parkour? My také ne, ale sranda na nich závodit :D. Závody na koních, parkoury, bludiště, závody na lodičkách, Barvičky, Quick Colors, Fast Tools, JumpEvent, Tarzan Run…. Zajímá tě, co se pod jednotlivými názvy skrývá? Přijď si je zahrát!

Nově každý pátek v 17:00 probíhá nějaký speciální event – hledání členů A-Teamu na spawnu, Hledání zakopaného pokladu, PVP hráči vs A-Team, Zabíjení Gianta s 2000 hp, turnaje v minihrách a mnohem, MNOHEM VÍC!

Náš úžasný survival kromě klasických věcí (residence, pvp, warpy, homes) obsahuje těžební svět, hledání pokladů na spawnu, aukce, mineblocky, vlastní rybaření, speciální armory a nástroje… kdybychom tu měli všechno vypsat, tak to píšeme ještě teď :)

Pokud tě ale omrzí survival, tak vřele doporučuji zkusit survival se slimefunem. Ten obsahuje obrovský počet rozšíření, které jinde nenajdeš! Zajímá tě jaká? Například vozidla, vylepšené včelí úly, talismany a další!

Za zmínku také stojí Battlepass, v němž za plnění questů můžeš měsíčně získat klíče a herní měnu v hodnotě 800Kč! A to se vyplatí, ne?

Na oneblocku najdeš také slimefun. Náš Oneblock vyniká vysokým počtem možností, které zde můžeš dělat. Nether zde není vypnutý, nachází se zde obchod do nějž lze prodávat různé produkty a vydělávat. To je přece super, ne?

Pokud tě tohle nepřesvědčilo k hraní na MineHubu, tak už nevím :D

Maximální a průměrný počet hráčů za den