Mythia.eu
 5
Mythia.eu
0 / 1000 
98.96%
 play.mythia.eu  play.mythia.eu
Kategorie:
1.19 - 1.20.4
Survival
Economy
Residence
Otevřený nábor
Whitelist
Vanilla
Sociální sítě

Hledáte server, který dá na názory hráčů, má proaktivní přístup A-teamu a zakládá si i na estetice?Tak to jsme server přesně pro vás!

¸,ø¤º°°º¤ø,¸ Vanilla (whitelist) ¸,ø¤º°°º¤ø,¸

Při vytváření Mythia.eu jsme mysleli i na to, že ne kažý má rád servery plné (někdo by řekl až přeplácané) pluginů. Proto jsme pro vás zařídili i Vanilla server, kde se snažíme udržovat přátelskou komunitu.Server jede na nejnovější verzi a je k němu i dynmapa.Čistě z bezpečnostního hlediska je vanilla na whitelist, takže stačí jen vyplnit formulář u nás na discordu a můžete se připojit.

¸,ø¤º°°º¤ø,¸ Galaxy Economy ¸,ø¤º°°º¤ø,¸

Tento server vznikl s vizí galaxii v minecraftu. Najdete u nás funkční ekonomiku, slimefun, úžasnou komunitu lidí.Jak jistě každý ví, na Slimefun je potřeba hodně XP. Proto se u nás dá zbohatnout nejenom na pracích, ale i na XP farmách a to tak, že si založíte hráčský warp. Pokud by ani to nestačilo, fungujou u nás hráčské shopy. Samozřejmostí jsou u nás i residence.Celý server stojí na komunitě lidí, proto u nás nenajdete AdminShop ani doly. Pro shánění materiálu a surovin můžete využít náš těžěbní svět. Ale najdete u nás i specialní překvapení na jiných planetách se skvělou generací a custom moby. Máme pravidelné restarty Netheru a Endu, takže ani o vzácné suroviny u nás není nouze.Kromě všech zmíněných prvků máme mimo jiné i originální práce, rybaření, aukce, banky, autíčka a tolik dalších vymožeností které mužete ozkoušet jen vy!Stále se snažíme náš Economy Survival server vylepšovat a proto se nám můžete ozvat s nápady na discordu, budeme rádi.

 ** Vyvýjí se**