GameNest.cz
 0
GameNest.cz
0 / 250 
100%
 mc.gamenest.cz  mc.gamenest.cz
Kategorie:
1.8 - 1.20.2
Survival
Minihry
SkyBlock
OneBlock
PVP
Questy
Sociální sítě

GameNest.cz představuje nový Česko-Slovenský herní server, který se specializuje na survival a různé typy miniher. Tento ambiciózní projekt vznikl díky iniciativě pěti jednotlivců, kteří sdílejí touhu vytvořit herní servery s maximální kvalitou a zároveň se vyhnout konceptu Pay-to-Win, který často charakterizuje většinu Česko-Slovenských serverů.

V současné době můžete na serveru vychutnat OneBlock a oblíbenou minihru GunGame. Snažíme se neustále rozšiřovat obsah serveru o nové prvky, které zajistí hráčům zábavu a dlouhodobou motivaci k hraní.

V této stádiu vývoje klademe důraz na přidání různých misí a úkolů, které zajistí pestrost a zábavu pro hráče našeho serveru. K dispozici jsou také různé výhody, které mohou hráči zakoupit. Alternativně je možné získat výhody prostřednictvím hlasování pro náš server, což přispívá k jeho popularitě a rozvoji. Vaše podpora je klíčovým faktorem pro udržení kvality a rozmanitosti našeho herního prostředí.

| SkyBlock |

Zde se dočkáte unikátního zážitku v tvorbě a rozvoji vlastního ostrova. S rozmanitými upgrady pro váš ostrov, poutavými misemi a úkoly, které, až dokončíte, vám otevřou možnost vylepšit váš ostrov na novou úroveň. Dále můžete obchodovat s ostatními hráči, vytvářet strategie a spolupracovat na dosažení společných cílů.

| GunGame |

Vstupte do světa nekonečné akce a vzrušení na našem serveru GunGame! Cílem tohoto módu je jednoduchý - zabíjet ostatní hráče a zdokonalovat své vybavení. S každým úspěšným zabitím získáte lepší zbraň a brnění, což vám umožní stát se ještě smrtícím protivníkem. Zbavte se svých soupeřů a postupujte k vyšším levelům, abyste získali přístup k exkluzivním vymoženostem a posílili své šance na vítězství. Připojte se k nám a zažijte rychlou, intenzivní a nesmírně zábavnou hru na našem serveru GunGame!