Skyversecraft
 777
Skyversecraft
11 / 210 
100%
 82.208.17.33:27245  82.208.17.33:2724...
Kategorie:
1.19.2 - 1.20.2
Survival
Residence
RPG
OneBlock
Questy
Sociální sítě

| O SERVERU

SkyVersecraft.eu je Java/Bedrock 1.20.1 server zaměřen primárně na Survival, který se vzdaluje od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů.

Najdeš u nás Survival, OneBlock. Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat ❤️

| SURVIVAL SPIRITUAL

Survival už je taková dobrá klasika 😉

Náš Survival server nabízí vlastní a jedinečné Dungeony, Ability na itemech, Lepší pece, Odměny za připojení, Speciální kopání, Speciální rybaření, Speciální generaci světa, Aukci, Kopací bloky, Ender skladiště, Baťůžky, Autoprodejní bedny, Více druhů obchodů, Questy, Kolektor svět a spousty dalších super věcí.

| ONEBLOCK

Pokud nemusíš Survival, OneBlock budeš mít rád

Náš OneBlock server nabízí tempfly, Odměny za odehraný čas, Muzeum, Až 500 speciálních dungeon levelů + speciální mobové, Pořádný počet questů, Speciální potiony, Skladiště /sk, Speciální rankup systém, Až 15 fází, Vypočítaná ekonomika, Rovnováha mezi p2w hráči, Aukce, Až 6 hlasovacích stránek a spousty dalších super věcí.

| INFORMACE

IP: skyversecraft.eu (pro bedrock pe.skyversecraft.eu - BEDROCK HRÁČÍ NEUVIDÍ SPECIÁLNÍ MOBY!!! DOPORUČUJEME POJAVLAUNCHER)

Maximální a průměrný počet hráčů za den