WarfareMC.eu
 9 899
WARFAREMC.EU 1.20.4 | RPG SURVIVAL, ONEBLOCK, SLIMEFUN
70 / 250 
99.7%
 ml.warfaremc.eu  ml.warfaremc.eu
Kategorie:
1.20.1 - 1.20.4
Survival
OneBlock
SlimeFun
Economy
RPG
Eventy
Sociální sítě

| O SERVERU

WarfareMC je Java 1.20 server zaměřen primárně na Survival herní módy, které se vzdalují od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů. Zároveň se pyšníme velkým obsahem Vlastních Pluginů, které hráče vždy oslní.Najdeš u nás Survival, Survival Slimefun, OneBlock, Parkour a Komunitní mapy!Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat ♥

| SURVIVAL SLIMEFUN

Náš nejpopulárnější a nejstarší server se řadí mezi NEJLEPŠÍ SLIMEFUN SERVERY na České a Slovenské scéně dle hodnocení hráčské komunity.Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!

| RPG SURVIVAL

Nevyhovuje ti Slimefun, vyzkoušej Survival!Server nabízí Bosse a Raidy, Speciální generaci světa, Custom Enchanty, Black Market, Skilly, Classy, DUNGEONY, Nové Moby, Aktivační Abilitky a mnohem více originálních, RPG prvků, které jinde na České a Slovenské scéně nenajdeš.

| ONEBLOCK

Jedinečný OneBlock server s RPG prvky a Slimefunem. Běžíme na upravené verzi AOneBlocku, která nabízí nové funkce do OneBlocku, Prestiges. Mimo to u nás nalezneš úplně nové fáze, Lucky Blocky, Nové mechaniky, TinkerTools, Odměny za dokončení fáze, spousty Leaderbordů pro nejlepší hráče na serveru a hromadu věcí, které jiný server nenabízí.Náš OneBlock server nabízí Skilly, Hromadu sběratelských předmětů, Prestiges, Nové Fáze, Upgrady, Spousty Slimefun Addonů a mnohem více!

| GENS SKYBLOCK (GENBLOCK)

První Gens Skyblock v Česku. Vybuduj si své generátorové impérium, získávej nové itemy, plň Questy a získávej v Levely v nezapomenutelných lokacích.Náš Gens Skyblock server nabízí Lokace, Levely, Přes 50 Generátorů, Upgrady Ostrova, Questy a mnohem více!

| INFORMACE

IP: mc.warfaremc.eu (nebo mc.warfaremc.eu:25565)Web: https://warfaremc.euDiscord: https://discord.gg/C3Vn4aY

Maximální a průměrný počet hráčů za den