WarfareMC.eu
 7 725
WARFAREMC.EU 1.19.4 | SLIMEFUN, SURVIVAL, ONEBLOCK
53 / 250 
99.85%
 mc.warfaremc.eu  mc.warfaremc.eu
Kategorie:
1.18.2 - 1.19.4
Survival
OneBlock
SlimeFun
Parkour
Economy
RPG
Sociální sítě

BEDROCK EDICE: mc.warfaremc.eu Port: 27842

| O SERVERU

WarfareMC je Java/Bedrock 1.18 server zaměřen primárně na Survival herní módy, které se vzdalují od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů. Zároveň se pyšníme velkým obsahem Vlastních Pluginů, které hráče vždy oslní.Najdeš u nás Survival, Survival Slimefun, OneBlock, Survival SMP a Komunitní mapy!Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat <3

| SURVIVAL SLIMEFUN

Náš nejpopulárnější a nejstarší server se řadí mezi NEJLEPŠÍ SLIMEFUN SERVERY na České a Slovenské scéně dle hodnocení hráčské komunity.Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!

| SURVIVAL

Survival je náš nejnovější přírustek mezi servery. Nevyhovuje ti Slimefun, vyzkoušej Survival!Server nabízí Speciální generaci světa, Custom Enchanty, Black Market, Skilly, Classy, DUNGEONY, Nové Moby a mnohem více originálních, RPG prvků, které jinde na České a Slovenské scéně nenajdeš.

| ONEBLOCK

Jedinečný OneBlock server zaměřený čistě na RPG. Běžíme na vlastním OneBlock systému, který je založen na SuperiorSkyblocku, takže se nemusíte bát, že se bude jednat o klasický OneBlock, který je všude.Náš OneBlock server nabízí Skilly, Lokace / Dungeony, Hromadu sběratelských předmětů, Prestiges, Nové Fáze, Upgrady a mnohem více!

| SURVIVAL SMP

Survival SMP je klasická Vanilla zaměřena na 1.9 PvP a čistou hru bez otravných Residencí nebo jiných zabezpečení. Jediné, k čemu hráči mají přístup je /home, /spawn a /tpa /tpaccept.Dokážeš přežít v této pustině?

| KOMUNITNÍ MAPY

Tento server obsahuje mapy vybrané komunitou, převážně Parkour nebo jiné Puzzles.Vždy zanecháváme autory map a odkazy na ně, abyste si tyto mapy mohli kdykoliv zahrát i v Singleplayeru :)

| INFORMACE

IP: mc.warfaremc.eu (nebo mc.warfaremc.eu:27841)Bedrock / Mobil: mc.warfaremc.eu Port: 27842
Web: https://warfaremc.euDiscord: https://discord.gg/C3Vn4aY

Maximální a průměrný počet hráčů za den